Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse de rical karınin üretilen daha şekersiz modelleri de mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının bayağıya kaymasını mâni olmak karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya serlandı. Ayrıca unutulmaya suret tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri örtüsüz ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi esenlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine akıllıca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler eğlence dansında çiftlere haremlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birgani er kişi dergisinde eksikli vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de makam almaya serladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi mukaddema de evetğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün evetğu denli ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişdüzgün keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri yegâne pare olarak satmanın birlikte birgani ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgani üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak derece derece liberalleşmeye akıllıca giden seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla ait olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya vuzuh iletmek karınin bayağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri ortamında özellikleri açısından değişiklik gösterse de üs serlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yegâne başına veya bir partnerle her yaşfecir in aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakarak seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakarak ihtiyaç, hayata renk beslemek karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde muzlim evetğu karınin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten kâm düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla durmak temelı seks oyuncağı işlerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre kabul etmek, davranışlevselliği için bilgi edinmeden satın kabul etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek karınin yetişkin çaba harcama etmelidirler. Ayrıca; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan düzenışmutaş daha palas ve huzurlu olmaya serladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks meslekında yaşanan problemlerın tartışılması, hususşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı karınin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirimlik sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Sair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop işlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, meslekına canlılık beslemek, daha düzgün bir orgazm durmak veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek karınin sex shoplardan düzenışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan işi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını beklemek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında yetişkin vürutmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum akıllıca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yegâne şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta bayağı yüksek ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona bakarak hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en palas yolu. Ayrıca seks esnasında geçerli olmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli keyifsiz edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis suretüğünün penisinizi sıkarken verimsizkabul etmek karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mâni tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha düzgün seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak düzgün bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/