Kurma.Website

İnsanların yaneşeliıkları özel hatıralarını, ihtisas alanlarıyla muhaliflarına çıkan yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda veya aracısız olarak kişisel isteklerini tatmin etmek için kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu süje hakkında elan detaylı bir şekilde haber başlamak içiş blog nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

# Temellamadan önce hin kaybetmemeniz hesabına blog heveslimadan önce adlı yazımı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı elan onu birlikte bilmiyorum” diyenler için bile blog insan önerileri veya domain önerileri yazım tam size bakılırsa.

Hasetmüzde blog konuları; kişilerin ihtisas alanları, tetkik yetenekleri kabilinden belli bir yalnızçta yazılabileceği kabilinden; her sektörden veya her fikirden bir zaman toparlayarak da website kurmak mümkündür.

Doğrusu bir devir teknoloji konusunda haber sunulurken; sair devir, siyasetle alakalı paylaşımları blog dâhilğinize usturuplu bir şekilde yapabilirsiniz. Bir devir gitar çahiz konusunda video ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir ahir devir rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Derece çağımı Hileır?
Website fethetmek 2022 tarihinden itibaren artık çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır haber ile sizinde blogacmak.com kabilinden bir siteniz olur. Bu konuda elan detaylı bir şekilde haber başlamak için nite blog açılır yazımı okumanızı öneririm.

blog fethetmek hin almaz
Zamanınızı matlup hiçbir şey domain adınızı ve tasarımınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda zaten bir domain (vadi adı) var ise o hin güvenilir anlamda anlayışiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun içine okuyucunun sevilmiş olduğu yazıları açmak, bu yazılara özgün video ve resimler koyuvermek elan uzun hin alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale yazıp yayınlayanlar da var. Doğrusu bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Orospu Evet?
Bu anlayışe başlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi fethetmek için çok kazanç harcayacak mıyım?” dır.

blog fethetmek kaç kazanç
Yanıt “Hayırlı” Web sitesi fethetmek için mutlaka öyle faziletli miktarlarda kazanç harcamanıza lazım yok. Siteyi kendiniz hevesliacağınız için tasarım ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den süfliya bünyelmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 senevi $20-25.

Sadece domain ve hosting için bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabilinden bir miktar tutacak. Doğrusu maaş sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun için Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere senevi 20-25 Dolar kabilinden bir rakama ileri. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Illet?
Esasta bunun bir çok sebebi olur, fakat en popülerleri:

Evden kazanç edinim için site fethetmek : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak kazanç edinmek için web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak bileğil, bazıları bu vakaı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten kazanç edinim konusunda en uz yöntemlerden biri site inşa etmek ve site heveslimaktır.
1 kez öğren 1000 kez yap : Bir misil blog nite açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu anlayışi kendiniz için bir kazanç edinim yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söyleyiş etmek için : Sadece blog açmak, kendi duygularını başkaları ile onaylamak için blog heveslianlarda var. Hatta bu eşhas bazen öyle pop oluyorlar ki on binlerce isim aracılığıyla siteleri izlem ediliyor.
Varolan anlayışinizi imar etmek için : Blogları kişisel ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları içerikler ile çok elan ziyade kesime ulaşırlar.
Blogger olgunlaşmak için. “Blogger” şu demek oluyor ki blog sahibi sima kelimesi son günlerde içtimai iletişim ortamı mutavassıtlığı ile yayıldığından çok pop bir kavram oldu. Bu eşhas bazen hayatlarını bazen ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip skorda bir hayran kitlesine malik olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu anlayışlerden faziletli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar ehliyetli gelmediyse site inşa etmek için 10 ne yazıma da bir denetlemen derim.

website kurma